Det blev en liten film trots allt. Vädret var varken på filmaren eller löparnas sida den 5:e maj 2012 då Hälsinglands Multisport sprang Sagbergsleden mellan Lingbo och Norrlandsporten.
Det blev en liten film trots allt. Vädret var varken på filmaren eller löparnas sida den 5:e maj 2012 då Hälsinglands Multisport sprang Sagbergsleden mellan Lingbo och Norrlandsporten.
visst blir man typ 10% fetare på film Jens?
annars va det bra.
Vad blir nästa led vi betar av Jens,tomas och jag kommer köra Hälsingeleden mellan Hertsjö och Norrlansporten i mitten av juni med en nattlöpning,du vet att det bara är att haka om du vill.
10% stämmer bra! Allt blir tjockare på film förutom musklerna.. Klart jag är på om jag kan. Nattlöpning är skoj! Dessutom tar jag nog en kameratur på Mostigen snart. Typ springa dit, käka o springa tillbaka..
hör av dig Jens ang. mostigen,kan jag så hakar jag.
Nattlöpningen verkar vara riktigt kul, lägg ut den på klubbsidans gästbok också.
Grymt inspirerande. Synd på ljudet bara, det lät lite konstigt 🙂
Kul! Vädret var så dåligt att jag körde med vattentäta skalet till GoPron, ljudet blir tyvärr därefter..
Allright. Det är en spännande blogg du kokat ihop hur som haver. Gillar dina pryl inslag. Fortsätt så.